RYŠIAI SU VISUOMENE


RYŠIAI SU VISUOMENE
Kaišiadorių rajono laikraštyje “Kaišiadorių aidai” miškininkai turi pastovų informacinį puslapį “Giria žalioji, laikraštyje “Kaišiadorių kronika” leidžia straipsnių ciklą „Kaišiadorių miškų urėdija. Ką saugo žalieji miškai…“. Apie ženklesnius miškininkų darbus rašo ir rajono laikraštis “Atspindžiai”, “Elektrėnų žinios” bei respublikiniai laikraščiai “Žaliasis pasaulis”, “Žalioji Lietuva”, žurnalu “Mūsų girios” ir kiti periodikos leidiniai. Miškų urėdijos darbuotojai dalyvauja radijo bei televizijos laidose.Kaišiadorių miškų urėdija rengia įvairias šventes, kuriose dalyvauja ir visuomenės atstovai. Tai – jau tradicija tapusi Miškininko diena,   Europos miško, parko, skirto kardinolą Vincentą Sladkevičių atminitį, sodinimas bei kita.
Gamtą, mišką daugelis pamilsta dar vaikais būdami. Ne vienas prisimena, kaip žiemą nešdavo žvėreliams maisto, ar priglobdavo iš lizdo iškritusį paukštuką. Su džiugesiu ir nostalgija mena šaunias iškylas į gamtą, pilną savo pririnktų grybų pintinę ar raudonuojančią ir žemuogėmis kvepiančią miško pievelę. 
Tad ir miškininkai, nuo mažumės, moko meilės, pagarbos gamtai savo Jaunuosius miško bičiulius – darželinukus bei moksleivius. Šiuo metu Kaišiadorių miškų urėdija globoja 11 Jaunųjų miško bičiulių bei bičiuliukų būrelių.

Parašykite komentarą