VĮ Valstybinių miškų urėdija
Kaišiadorių regioninis padalinys

Lithuanian English

Lietuva pripažinta, kaip geriausiai miškus sauganti ir tvarkanti valstybė

Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija

Kaišiadorių regioninis padalinys
Miškininkų g. 1, 56161 Kaišiadorys
Tel.   (8 ~ 346) 67630
Faks. (8 ~ 346) 53463
El.paštas: kaisiadorys@vivmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 132340880

PVM kodas LT323408811

 

 

 

PARODA „HUNTING HORN SHOW 2016“

 

Balandžio 15-17 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO šurmuliavo tarptautinė paroda „HUNTING HORN SHOW 2016“ skirta medžioklei, žūklei ir aktyviam laisvalaikiui.

Gausiuose parodos stenduose buvo galima ne tik apžiūrėti bet ir čia pat įsigyti viską, ko gali prireikti aktyviam poilsiui gamtoje, medžioklėje ar žvejyboje, paskanauti įvairiausių žvėrienos bei žuvies patiekalų.

 

Kaip  medžioklė organizuojama miškų urėdijų prižiūrimuose ir tvarkomuose profesionalios medžioklės plotuose buvo galima susipažinti labai išradingai ir skoningai įrengtame bendrame 36 m2 ploto Kaišiadorių, Kauno, Marijampolės ir Trakų miškų urėdijų stende. Čia profesionalūs plotų prižiūrėtojai besidomintiems išsamiai aiškino apie galimybes atvykti ir dalyvauti medžioklėse.  Visų medžiotojų ir ypatingai antrųjų jų pusių žvilgsnį traukė galingas 50 kg ragų karūną demonstruojantis briedis, o jaunųjų parodos lankytojų  susižavėjimo sulaukė išdidus stirninas, medyje  patogiai  įsitaisiusi kėkštų šeimyna, vienišas vilkas,  gudrioji laputė, kampe iltis demonstruojantis šernas, už eglaitės pasislėpę kiaunė ir išsigandęs kiškutis bei į stilizuotą balą panirti pasirengęs atsargusis bebras. Stendas buvo labai mėgstamas jaunų šeimų su būsimaisiais medžiotojais, kurių bene kiekvienas panoro trumpam tapti „dėdule medžiotoju“.

Dažnas parodos lankytojas nuoširdžiai dėkojo miškininkams už galimybę lankantis stende pasijusti tarsi pabuvojus medžioklėje tikrame miške

Litexpo

 Parodos dalyviai su parodą aplankiusiu Generaliniu miškų urėdu Rimantu Prūsaičiu.

Stendas 

Stendas

Stendas

Stendas

Stendas

Stendas

Stendas

Miškų urėdijų stendai